Portrety

– wykonywane są jako indywidualne zamówienie na podstawie przesłanych drogą mailową dobrej jakości zdjęć,

– do wyboru dwie formy przedstawienia: tradycyjna i realistyczno-karykaturalna (z zachowaniem rzeczywistych rysów twarzy i zdeformowaną sylwetką, scenerią dobraną pod konkretną okazję, zawód czy zainteresowania), 

-dostępne wymiary od 21x30cm do 70x100cm, 

– koszt zależny od formatu, ilości przedstawianych osób, od formy przedstawienia, 

– czas oczekiwania jest zróżnicowany, proszę pytać na bieżąco i nie zwlekać do ostatniej chwili

 

Referencje

"Gorąco polecam. Wszystko wyszło idealnie. Projekt, realizacja, kontakt, uwzględnienie wszystkich szczegółów na najwyższym poziomie. Współpraca z Panią Kariną- perfekcja. Polecam, polecam, polecam."
Klaudia Marciniak
"Prawdziwy talent! Mozna powiedziec, ze trzykrotnie spelnila nasze oczekiwania w 200%. Najpierw zrobila nam super sesje zdjeciowa narzeczenska, pozniej zrobila przepiekna ksiege gosci w formie plakatu z naszymi karykaturami a na koncu zrealizowala jeszcze pomysl dyplomow z karykaturami dla świadków. Dzieki temu wszystkiemu mamy pamiatki na cale zycie. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Twojego talentu"
Kasia Ignasiak
"Polecam z całego serca! Portret piękny, wszyscy go podziwiają! Każdy szczegół robi wrażenie - a najbardziej oczy, Karina je tak pięknie namalowała że aż wierzyć się nie chce że to jest namalowane"
Kinga Krzyżoszczak
"Jak najbardziej polecam, pełen profesjonalizm widać, ile serca Pani Karina wkłada w swoje prace. Ja dziś odebrałam portret siostrzeńca - jest cudny POLCEAM!!! POLECAM będziecie zadowoleni!"
Marta Banach
"Zamówiłam już u Pani Kariny siedem karykatur, które wspaniale spełniły się w roli prezentów, każdy obdarowany był zawsze pod wrażeniem prac autorki, a co za tym idzie również i ja każdy projekt był inny, wyjątkowy, serce włożone w prace - zawsze! Uprzejmość w stosunku do klienta - zawsze! Czas realizacji - bardzo szybki gorąco polecam!!!"
Nana Wiktoria
"To że Karinka ma talent ,to każdy wie 🙂 zrobiła idealny prezent na nowe mieszkanko i właśnie pięknie prezentuje się w salonie 🙂 wszyscy z zachwytem podziwiają 🙂 na pewno nie jest to ostatni prezent ,który wyjdzie spod jej dłoni 🤗"
Agata Herkt