Projekty Wnętrz

INDYWIDUALNE PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKALNYCH I PUBLICZNYCH. 

Komfort użytkowników jest dla nas najważniejszy, dokładamy wszelkich starań żeby zaprojektowana przestrzeń była funkcjonalna i skrojona na miarę Państwa oczekiwań.

Stawiamy na ergonomię, jakość i ponadczasowość.

UWAGA-OBECNE WOLNE TERMINY NA PROJEKT WIĘKSZEJ PRZESTRZENI PRZYPADAJĄ NA LUTY/MARZEC 2022

KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ MIESZKALNYCH

– szczególnie polecany – oszczędzasz maksimum czasu, a dzięki szczegółowemu opracowaniu Fachowcy są w stanie zrealizować projekt od “A” do “Z” 

 •  100-130zł/m2 – zależne od wielkości projektowanej przestrzeni, im większa tym taniej (dotyczy projektu całości obiektu lub jego znacznej części)

ZAKRES OPRACOWANIA:

 • inwentaryzacja lub praca na podstawie przesłanego rzutu z wymiarowaniem,
 • przeprowadzenie wywiadu i zapoznanie się z potrzebami Inwestora,
 • opracowanie propozycji układów funkcjonalnych,
 • wykonanie foto-realistycznych wizualizacji 3D wnętrz,
 • dobór konkretnych materiałów wykończeniowych,
 • sporządzenie listy zakupowej wraz ze wskazaniem ilości i podaniem lokalizacji zakupu
 • opracowanie szczegółowej dokumentacji technicznej zawierającej:
  • rozmieszczenie ścian działowych wraz z lokalizacją otworów drzwiowych (rzut 2D)
  • schemat rozmieszczenia punktów oświetleniowych, włączników, gniazd oraz plan     obwodów elektrycznych (rzut 2D)
  • lokalizację przyłączy wod-kan, C.O. (rzut 2D)
  • dobór stolarki drzwiowej wewnętrznej,
  • projekt zabudowy GK, sufitów podwieszanych/napinanych (rzut 2D, przekroje)
  • projekt posadzek, okładzin ściennych (rzut 2D i kłady)
  • projekt wraz ze specyfikacją zabudów meblowych  (rzut 2D, kłady, przekroje)

KONCEPCYJNY PROJEKT WNĘTRZ MIESZKALNYCH

– dla osób, które na podstawie wizualizacji i wskazówek doprowadzą sami projekt do finalizacji i omówią we własnym zakresie sposób wykonania z Fachowcami

 • 70-80zł / m2 – dotyczy projektu całego obiektu lub jego znacznej części ( w przypadku małych pomieszczeń oraz łazienek wycena indywidualna)

ZAKRES OPRACOWANIA:

 • inwentaryzacja lub praca na podstawie przesłanego rzutu z wymiarowaniem,
 • przeprowadzenie wywiadu i zapoznanie się z potrzebami Inwestora,
 • opracowanie propozycji układów funkcjonalnych,
 • wykonanie foto-realistycznych wizualizacji 3D wnętrz,
 • propozycje materiałów wykończeniowych,
 • sporządzenie orientacyjnej listy zakupowej z  podaniem lokalizacji zakupu (bez wyliczeń ilościowych)

* brak dokumentacji technicznych

PROJEKT PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

sala bankietowa, kwiaciarnia, salon kosmetyczny/fryzjerski, centrum rehabilitacyjne itp.

 • wycena indywidualna – koszt zależny od powierzchni projektowej, skomplikowania, szczegółowości opracowania, ewentualnego nadzoru, konsultacji z sanepidem

KOMPLEKSOWE PROJEKTY POJEDYNCZYCH POMIESZCZEŃ

– z wizualizacjami i kompletem dokumentacji wykonawczych

łazienka

 • od 1200zł brutto – wycena indywidualna 

Kuchnia:

 • od 900zł brutto – wycena indywidualna

Pozostałe pomieszczenia:

 • wycena indywidualna

METAMORFOZY WNĘTRZ/ KONSULTACJE PROJEKTOWE

 • Od 250zł – wycena indywidualna

Jeżeli nie potrzebujesz projektu kompleksowego, a chcesz zmienić w swoim wnętrzu tylko kilka elementów –  kolorystykę, dodatki  – skorzystaj z naszych porad. Zakres  opracowania, to co będzie owocem naszej współpracy zależy od Ciebie.

Często tworzymy dla Inwestora tzn. moodboardy,  które pokazują w jakim kierunku zostanie zaaranżowana przestrzeń ze wskazówkami co zrobić, żeby uzyskać oczekiwany efekt. Taki kolaż inspiracji jest wizualnym zbiorem produktów, materiałów wykończeniowych, które proponujemy wraz z dodatkowym opisem zamysłu i wskazówkami. Ale docelowe elementy wybierasz ostatecznie sam.

WYBIÓRCZA CZĘŚĆ PROJEKTU

Potrzebujesz jedynie rozplanowania elementów wyposażenia we wnętrzu? Możemy przygotować dla Ciebie sam układ funkcjonalny. Wycena indywidualna.

Masz już zamysł w głowie na aranżację, ale potrzebujesz pomocy jedynie przy rozplanowaniu schematu oświetlenia? Możemy Ci w tym pomóc przygotowując wytyczne dla elektryka – wycena indywidualna.

Przedstawiamy schemat współpracy w 4 krokach (na przykładzie projektu kompleksowego)
1. ROZMOWA Pierwszym etapem jest spotkanie, na którym przedstawiam Państwu swój sposób działania i zasady współpracy. Omawiamy wstępnie przestrzeń, która ma zostać zaaranżowana i ustalamy zakres projektowy wraz ze szczegółowością opracowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić adekwatną wycenę, która jest sporządzana indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb i nakładu pracy. Istnieje możliwość współpracy zdalnej poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, video-rozmowy.
2. ANALIZA I POMYSŁ Po akceptacji wyceny, podpisaniu umowy i wpłacie 50% należności-przeprowadzam szczegółową analizę dotyczącą Państwa oczekiwań i preferencji. Wykonuję inwentaryzację budowlaną wraz z dokumentacją zdjęciową . Na tej podstawie powstaje rzut 2D z układem funkcjonalnym – z rozmieszczeniem ścian działowych, otworów drzwiowych, okiennych, meblami i wyposażeniem. Następnym krokiem jest uszczegółowienie wybranej koncepcji aranżacji o docelowy projekt: posadzki, rozmieszczenia punktów świetlnych, sufitów podwieszanych/napinanych.
3. WIZUALIZACJE Mając już zaakceptowany układ przechodzę do modelowania przestrzeni w 3D. Na tym etapie nanoszę wszystkie materiały wykończeniowe, kolorystykę i uwzględniam konkretne elementy wyposażania. Dzięki przedstawieniu projektu w formie przestrzennej można zobaczyć przyszły wystrój wnętrza. Po akceptacji wszystkich składowych projektu wykonywane są foto-realistyczne wizualizacje. Przestrzeń może zostać przedstawiona również również na wizualizacjach sferycznych 360°
4. DOKUMENTACJE DLA WYKONAWCÓW Ostatnim punktem współpracy jest stworzenie teczki technicznej zawierającej szereg rysunków dla poszczególnych wykonawców i spis wyposażenia wraz z wyliczeniem ilościowym i wskazaniem lokalizacji zakupu. Zakres opracowania obejmuje: – rozmieszczenie ścian działowych wraz z lokalizacją otworów drzwiowych, okiennych (rzut 2D) – schemat rozmieszczenia punktów oświetleniowych, włączników, gniazd (rzut 2D) – lokalizację przyłączy wod-kan, C.O. (rzut 2D) – projekt zabudowy GK, sufitów podwieszanych / napinanych (rzut 2D, kłady, przekroje) – projekt posadzek, okładzin ściennych, płytek itp. (rzut 2D i kłady) – projekt mebli (rzut 2D, kłady, przekroje)

Jednoznacznie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie, chociaż czas jest uzależniony głównie od dwóch czynników

– Od zakresu projektu – im większa przestrzeń do zaaranżowania tym odpowiednio czas się wydłuża. Projekt pojedynczej łazienki jesteśmy w stanie wykonać w około 2 tygodnie, natomiast mieszkanie 50m2 to już czas ok 2 miesięcy.

– Może się zdziwicie, ale w znaczącej części sami macie wpływ na czas. Im szybciej podejmujecie decyzje dotyczące koncepcji tym szybciej możemy przejść do kolejnego kroku i do części dokumentacji. Jeżeli odpowiedź otrzymujemy po 3 tygodniach lub miesiącu – to bardzo rozciąga projekt w czasie więc bardzo ważny jest płynny kontakt.

** Jeżeli zaistnieje potrzeba i którąś część projektu musicie otrzymać wcześniej – jest taka opcja, trzeba po prostu porozmawiać.

-Możliwie najszybciej.

Zazwyczaj zapisy prowadzimy kilka miesięcy naprzód –  jeżeli chodzi o projekty większych powierzchni więc nie będziemy niestety w stanie pomóc „na już” .

Jeżeli płytkarz wchodzi za kilka dni, albo jakikolwiek inny fachowiec – niestety jest już za późno na współpracę z nami. (Gdzie cały etap projektowy, konsultacje, rysunki wykonawcze.. Nie mówiąc już o zakupie i dostępności materiałów)

Najlepiej jest się umówić przed położeniem instalacji wod.kadn i elektrycznej. Mamy wtedy dowolność aranżacji i można wycisnąć funkcjonalność z wnętrz w maksymalnym stopniu. Nie powoduje to też generacji dodatkowych kosztów w postaci przeróbek. W 90% przypadków  wprowadzamy (chociaż drobne) zmiany dot. Elektryki – aby lampa wypadała centralnie nad stołem – trzeba przesunąć wypust, oświetlenie dekoracyjne – należy wyprowadzić dodatkowe okablowanie czy dorobić więcej gniazd.
Powszechnie nasz zawód jest kojarzony z usługą dla ludzi zamożnych. Ale to nieprawda.


Z naszą pomocą urządzisz wnętrza, które skrojone zostaną na miarę, na miarę Twoich oczekiwań i w opraciu o orientacyjny budżet. Mamy doświadczenie w projektowaniu i wiemy na co możemy pozwolić sobie przy aranżacji, na czym można zaoszczędzić a na czym nie warto- są takie rzeczy które mogą się zemścić po kilku latach. Wydatek na architekta wnętrz jest zaledwie kwotą 2% całej inwestycji.


Np. za projekt kompleksowy 75m2 mieszkania zapłacisz 7500zł – dla niektórych to dużo, ale pomyśl – z innej strony – ile weźmie wykonawca pojedynczej łazienki  za jej wykończenie?  Kilka tysięcy- no więc aranżacja nie wychodzi wcale  drogo. A Ty unikniesz wszelkich niedomówień i to nie tylko ze strony glazurnika, ale i stolarza i każdego innego Fachowca.
Projekt powstaje ściśle w oparciu o analizę potrzeb i preferencji klienta  i jeszcze nam się nie zdarzyło, żeby koncepcja nie trafiła w gust Inwestora. Oczywiście dopuszczamy możliwość wprowadzenia korekt i nieznacznych zmian w projekcie –projektowana przestrzeń  ma być spełnieniem Twoich marzeń,  a nam zależy na 100% satysfakcji.

Ale z wnętrza w stylistyce glamour nie zrobimy w ramach poprawki wnętrza industrialnego 😉

Często sami proponujemy np. zróżnicowaną opcję kolorystyczną zabudowy czy inne oświetlenie – żebyście mogli zobaczyć jak to wpłynie w kontekście całości.

Referencje

"Z usług p. Kariny korzystaliśmy w Poznaniu przy okazji inwestycji związanej z naszą działalnością- lokal 72m, projekt wszystkich przestrzeni od samych podstaw.. Jakość usługi naprawdę na wysokim poziomie. Jestem raczej osobą wymagającą z natury i przyznam, że nie mam się do czego przyczepić 😉. Cena jest również bardzo konkurencyjna, porównywaliśmy z wieloma firmami. Kontakt codzienny- czuliśmy się wręcz rozpieszczeni. 5/5, polecamy z czystym sumieniem!"
Bartek Partek
"Cudowna współpraca! Wizualizacje są odzwierciedleniem realizacji w niemalże każdym detalu. Bardzo mile będę wspominała cały etap projektowy i każdemu polecam skorzystanie z usług, które oferuje ta firma! Najważniejsze - nie było żadnego problemu z wykonaniem projektu, wszystkie oddane dokumentacje były jasne i klarowne dla każdego z fachowców!! Dodam jeszcze, że Pani Karina to niezwykle sympatyczna osoba, pełna empatii i cierpliwości 🙂 Gorąco polecam wszystkim!"
Karolina Walczak
"Profesjonalna firma !!! Projekty wykonane starannie, dokładnie i z mistrzowską precyzją. Super podejście do klienta, wszystkie koncepcje wzięte pod uwagę. Nowoczesne projekty i nowatorskie rozwiązania. Zawsze dostępność w sprawie porady i zmian projektowych. Doskonała komunikacja i duży zakres usług za przystępną cenę. Polecam współpracę z tą firmą w sprawach projektowych całych pomieszczeń jak i odświeżenia stylu pomieszczenia czy domu. Jestem zadowolona z wyboru tej firmy przy projektowaniu mojego domu."
Paulina Pelc
"Jestem bardzo zadowolona z projekt, funkcjonalny z ciekawymi rozwiązaniami, z zachowaniem stylu, który chciałam uzyskać. Pełen zakres informacji i dokumentacji na każdym etapie prac, polecam! :)"
Marta Śniegocka
"Bardzo polecam firmę Arte Studio Projektowe. Pani Karina tworzyła nam wnętrze pracowni psychoterapii. Jesteśmy zachwyceni efektem wizualnym, pani Karina odpowiedziała na nasze wszelkie oczekiwania. Uwzględniła wszystko na czym nam zależało. Bardzo elastycznie, ale tez profesjonalnie podchodziła do tematu. Zamówiliśmy usługę we dwoje a jak to przy dwójce osób, trzeba odpowiedzieć i zgrać ze sobą dwie czasem różne perspektywy. Pani Karina dała radę;) oboje jesteśmy bardzo zadowoleni i każde z nas ma to czego chciało;)) Poza tym, ze sam efekt wizualny jest zachwycający to Pani Karina pomogła nam również w aspektach technicznych. Dostaliśmy pełna dokumentacje, bardzo szczegółowa i dopracowana. Jak również doradzała nam jeśli chodzi o materiały. Kiedy coś było dla nas niezbyt przystępne cenowo, szukała bardziej ekonomicznych rozwiązań. Podawała nam namiary do sklepów, prosiła o wyceny dla nas, w części z nich tez dostaliśmy rabaty. Mogłabym jeszcze długo tutaj rozpisywać się na temat współpracy z panią Karina, chwaląc cały przebieg prac;) Na pewno w przyszłości potrzebując architekta zgłoszę się do Pani Kariny. Tworzy piękne wnętrza i tez przy urządzaniu nie wydaje się mnóstwa pieniędzy. Bardzo gorąco polecam! Zarówno współpraca jak i efekty są oszałamiające"
Natalia Tułacz
"Jestem bardzo zadowolona z projektu Pani Kariny,przesymantyczna osobka,ktora zna sie na rzeczy!! Mega doradza. 🙂 Na pewno kiedys tu wroce!!!"
Adrianna Długa